ekspert
Paweł Walczak
dołączył/a: 2016-02-03

Inspirator, trener i coach. Ukierunkowany na przekazanie unikalnej wiedzy i umiejętności budowania nastawienia i postawy psychicznej. Twórca MBCS (Mind Body Connection System) – pierwszej metody, która w procesie budowania relacji uwzględnia całe ciało.

Pracuje z uczestnikami coachingów i warsztatów nad zwiększeniem jakości życia osobistego i zawodowego.  Inspiruje i pokazuje zasady budowania relacji między partnerami, zarówno w związku jak i w biznesie.  Wykorzystuje do tego najnowsze odkrycia naukowe z zakresu neurobiologii i biofeedbacku.

Uważa, że proces budowania relacji czy podejmowania decyzji jest kompetencją, która zależy od umiejętności redukcji przewlekłego stresu i skutków życiowych traum. Dlatego stworzył własny system pracy nad sobą (MBCS) pomagający za pomocą własnego ciała zwiększać te umiejętności.

 

Autor książki „Proaktywny telemarketing”, która jest pierwszą pozycją na rynku która pokazuje jak wykorzystać trening uważności w sprzedaży.

Jego motto to „Szczęścia się nie szuka, szczęście się trenuje”.

Pasjonuje się wszelkimi systemami pracy z ciałem, przede wszystkim medytacją tybetańską, treningiem uważności, analizą bioenergetyczną Alexandra Lowena. Jest w trakcie procesu certyfikacji TRE, metody wykorzystującej ciało do usuwania skutków traum. Przeszedł szkolenie z metody Feldenkraisa u Alana Wilsona, który pokazuje jak trening uważności zastosować w ruchu. Stosuje w praktyce hawajski system pracy z ciałem Kino Mana, którego częścią jest masaż Lomi Lomi Nui. Posiada również certyfikat Praktyka NLP.


GDZIE MOŻESZ MNIE ZNALEŹĆ
eksperci INNI AUTORZY
MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE
Realizacja b2net.pl
Copyright 100 club 2015. All rights reserved.