Trafiony prezent powinien spełniać marzenia

lecący balon na ogrzane powietrze

Często szukamy pomysłu na oryginalny prezent dla kogoś z rodziny bądź znajomego. Pół biedy, jeśli znamy jego bądź jej potrzeby. Jest wtedy szansa, że wymyślimy coś, co wywoła zaskoczenie i uśmiech.

Zupełnie inaczej jest, kiedy osoba, którą chcemy obdarować ma już przeróżne gadżety, akcesoria domowe, modne ciuchy czy nowe pozycje książkowe, bo wtedy pole do działania zaczyna nam się bardzo zawężać. Ale przecież wszelkie sytuacje, w których wręczamy prezenty, to okazje do spełniania marzeń nie tylko tych materialnych. To także doskonały moment, że zafundować bliskiej osobie niezapomniane wrażenia, unikalne wspomnienia, sporą dawkę adrenaliny albo całą furę wzruszeń. Myślicie, że tego nie da się kupić? Przedstawiamy Wam najlepsze pomysły na prezent.

 

Voucher na spełnienie marzeń rodziców lub innych członków rodziny

Zamiast kolejnej patelni, torebki czy nikomu niepotrzebnego zegara ściennego, można ofiarować oryginalny prezent dla mamy, taty, dziadków czy szwagra. Aby jednak pomysł na prezent był trafiony, konieczny jest wcześniejszy wywiad. Trzeba dowiedzieć się, czego adresat prezentu pragnie, co lubi. A może jest marzenie, o którym mówi od lat, np. lot balonem? Często mamy takie marzenia, które nie mogą doczekać się realizacji ze względów finansowych. A urodziny bądź rocznica ślubu to doskonała okazja, żeby np. złożyć się w kilka osób i zafundować rodzicom lub dziadkom niezapomniane chwile.

Wariantów jest wiele, można wybierać z całej masy propozycji. Oprócz prezentów dla mamy jest też osobny katalog prezentów dla rodziców i dla innych członków rodziny. A w nim cały przekrój wrażeń, od wizyty w eleganckiej restauracji czy biletów do teatru, poprzez romantyczny weekend, wizytę w spa, aż do lotu szybowcem lub zajęć na strzelnicy. Są kursy tańca, sesje zdjęciowe, przejażdżki konne, romantyczne rejsy i wiele, wiele innych voucherów, które spełniają marzenia.

 

Zaskocz swoją drugą połówkę – prezent dla niej

Wspólne życie niesie sporo obowiązków i rozterek, aby więc nie przygniotła nas proza życia, powinniśmy fundować sobie wzajemnie drobne przyjemności, które rekompensują zmęczenie i stres. Doskonałym sposobem na stworzenie pozytywnej przeciwwagi jest obdarowywanie się niespodziewanymi prezentami. Taki balans pozwala na stworzenie udanego związku, a konkretną receptę można znaleźć decydując się na niezapomniany prezent dla niej. Do wręczania takich oryginalnych prezentów świetnie nadają się wszelkie ważne daty, ale czasami warto również zrobić to zupełnie bez okazji.

Świetnym przykładem są prezenty dla żony. Kiedy przygniata ją nadmiar spraw i obowiązków, podaruj jej sesję z masażem gorącymi kamieniami albo kurs jogi. Zresztą prezent dla żony trzeba koniecznie dopasować do jej upodobań. Może nie potrzebuje wyciszenia, a wręcz przeciwnie, męczy ją stagnacja i chciałaby skoczyć ze spadochronem albo na bungee?

W drugą stronę działanie jest podobne, męska część życiowego tandemu również ma swoje ukryte marzenia, które czasami nie mogą doczekać się realizacji od wielu lat. Wręczając mu voucher na przejażdżkę sportową furą po torze, lot paralotnią albo ekstremalny paintball z pewnością odkryjemy w młodego chłopaka sprzed lat.

 

Spełnienie marzeń dziecka – bezcenne

Dzieciaki mają głowy pełne marzeń. Często obiektem jest nowa zabawka czy gra, ale im dziecko starsze, tym pragnienie poznawania świata staje się większe. Chce doświadczać nowych rzeczy, przeżywać niezapomniane przygody, próbować coraz to inne formy ruchu itd. vouchery na spełnianie marzeń są przygotowane na takie sytuacje.

Można wybierać z katalogu dla dziewczynek albo dla chłopców. Taki oryginalny prezent z pewnością zostanie mocniej zapamiętany przez naszą pociechę niż kolejna lalka, gra czy gadżet. Ponadto, taki pomysł na prezent dla dziecka pozwala na lepsze budowanie waszych wspólnych relacji, wspiera jego rozwój i tworzy miłe wspomnienia. To korzyści, których nie da się przeliczyć na pieniądze.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.
Nie przegap najświeższych informacji!

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE