Niezwykłe prezenty mikołajkowe

Mikołajki i Święta Bożego Narodzenia to czas obdarowywania bliskich prezentami. Często brakuje nam pomysłów na podarunki. A co gdyby zamiast tradycyjnych kosmetyków, biżuterii czy książek podarować w prezencie… niezapomniane przeżycia?

 

Prezent nie musi być materialny

Warto pamiętać, nie tylko w okresie mikołajkowym i bożonarodzeniowym, ale także przy innych okazjach, że istotą trafionego prezentu jest dobry pomysł. Podarunek nie musi być kosztowny. Nie musi też mieć postaci materialnej. W dzisiejszych czasach zakup prezentu jest wyjątkowo trudnym zadaniem – właściwie wszystko jest łatwo dostępne, więc trudno znaleźć coś, czego obdarowywana osoba jeszcze nie ma. Ilość rzeczy jakie posiadamy często wręcz przerasta rzeczywiste zapotrzebowanie. Doskonałym pomysłem na podarunek jest więc zorganizowanie wyjątkowego przeżycia, spełnienie marzenia z gatunku tych niematerialnych. Brakuje pomysłu? Wystarczy zajrzeć do Katalogu Marzeń!

Wyjątkowy prezent dla niego

Każdy mężczyzna marzył z pewnością w którymś momencie swojego życia o tym, aby spróbować swoich sił w strzelaniu. Zajęcia na strzelnicy pod okiem doświadczonego instruktora mogą być dobrym początkiem wielkiej pasji. Dla tych, co już złapali bakcyla, dobrym prezentem będzie spotkanie ze słynnymi, kultowymi rodzajami broni. Niezapomnianych przeżyć miłośnikowi aktywnego spędzania czasu dostarczy też kurs nurkowania. Do wyboru mamy naprawdę wiele dyscyplin, pośród których na pewno znajdzie się wymarzony prezent dla każdego mężczyzny.

nurkowanie

Niezapomniany prezent dla niej

Utarło się, że najlepszym prezentem dla kobiety jest biżuteria. Z powodzeniem konkurować może z nią jednak inny rodzaj podarunku – relaksujący masaż lub profesjonalne SPA w odprężającej atmosferze. Większość pań ucieszy się także z kursu tańca, karnetu na zajęcia joginauki gry na ulubionym instrumencie czy kolacji w eleganckiej restauracji. Możliwości jest naprawdę wiele, wystarczy dobrać prezent do zainteresowań i temperamentu obdarowywanej.

 

Prezenty dla dwojga

Nie masz pomysłu na prezent dla pary? W tej sytuacji zawsze sprawdzi się wspólna kolacja w ekskluzywnej restauracji, voucher do teatru lub bilety na koncert. Dla osób otwartych na różne nietypowe aktywności może rozważyć także wizytę w wyrabialni naturalnego mydła lub manufakturze cukierków. Do wiosny będzie musiał poczekać spływ kajakiem, za to zimą skorzystać można z oferty coraz modniejszych escape room’ów.

romantyczna kolacja

Prezenty dla dziecka

Wspólnie spędzony czas w niezwykłym miejscu to także świetny prezent dla dziecka. Wartość będzie miała dla niego nie tylko wyjątkowa, nowa aktywność, ale także możliwość spędzenia dnia razem z rodzicami lub rodzeństwem. Co ucieszy każde dziecko? Na pewno pobyt w parku trampolin lub przygoda na wysokości w parku linowym. Dobrym pomysłem jest także wspólne wyjście na ściankę wspinaczkową, gdzie poznamy podstawy tego sportu pod okiem doświadczonego instruktora.

 

Nie ma lepszego pomysłu na prezent mikołajkowy niż spełnienie marzenia obdarowywanej osoby. Choć wycieczka, kurs czy romantyczny wieczór to podarunki niematerialne, nienamacalne, to jednak z pewnością na długo pozostaną w pamięci.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.
Nie przegap najświeższych informacji!

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE