Co podarować na Dzień Chłopaka – fotoprezent

Już pod koniec września będziemy obchodzić Dzień Chłopaka. Nie mamy w tradycji hucznych obchodów tego święta, jednakże większość z nas chcę tego dnia podarować upominek najbliższym przedstawicielom płci męskiej. Dla części osób jest to tylko pretekst do wręczenia czegoś, o czym myśleli już od dawna, dla innych wybór odpowiedniego przedmiotu jest nie lada wyzwaniem i corocznym dylematem.

 

Co wybrać?

Najlepiej coś praktycznego lub spersonalizowanego. Dobrym pomysłem łączącym obie te cechy są fotoprezenty. Do wyboru mamy szeroką gamę przedmiotów: poduszki, misie, fartuszki, śliniaki, pluszaki, podkładki pod myszkę, magnesy, sprawiające dużo radości fotopuzzle czy kubki i T-shirty, których chyba nigdy za wiele. Zwykle wszystkie te produkty dostępne są w wielu wzorach i kolorach. Znajdziemy więc coś dla chłopca i mężczyzny, męża, syna, taty, kolegi czy męskiej części klasy (odwieczny problem większości wychowawczyń). Możliwości jest wiele, możemy na nich umieścić dowolne ilustracje, własnoręcznie wykonane fotografie, przedstawiające ważne dla nas wydarzenia, osoby czy miejsca lub grafiki obrazujące nasze zainteresowania. Jest to idealne połączenie tradycyjnej ramki ze zdjęciem z przedmiotem codziennego użytku. Praktyczny przedmiot, stworzony specjalnie dla wybranej osoby, widziany przez nią nie więcej niż raz – podczas odpakowywania prezentu. Bogatą ofertę fotoprezentów znajdziemy na stronie www.fotoprint.pl, w celu zamówienia produktu, oprócz wybrania konkretnego przedmiotu, musimy podobnie jak w przypadku wydruku zdjęć, przesłać plik z fotografią, ustawić wszystkie parametry druku oraz wybrać sposób przesyłki.

Dlaczego fotoprezent?

  • możemy zamówić i odebrać go nie wychodząc z domu (za pośrednictwem internetu),
  • ceny różnią się w zależności od produktu, jednak nie są one bardzo wysokie,
  • łatwo dostępny,
  • duży wybór produktów,
  • praktyczny,
  • spersonalizowany,
  • oryginalny,
  • odpowiedni dla mężczyzny w każdym wieku,
  • szansa zakupienia różnych prezentów dla kilku osób w jednym miejscu,
  • przygotowanie takiego prezentu to idealna okazja do przejrzenia zmagazynowanych na komputerze czy w telefonie, dawno nieoglądanych zdjęć i  przypomnienia sobie momentów, w których były wykonane.

 

Fotoprezent można podarować bliskim z różnych okazji, a pomysł wykorzystać wielokrotnie zmieniając zdjęcie czy przedmiot.

 

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.
Nie przegap najświeższych informacji!

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE