Trzy typy mężczyzn, których unikają kobiety

Mężczyźni… co by bez was zrobiły kobiety? Dla kogo przez kilka godzin wybierałyby sukienki w szafie, poprawiały włosy i nosiły buty na niebotycznych obcasach… Kobiety jeśli chodzi o mężczyzn, są po prostu nieprzewidywalne. Ci zaś łamią ich serca, porywają duszę, wznoszą do nieba i czarują je słowem niczym zawodowi magicy. Wydawać by się mogło, że nie ma nic lepszego dla kobiety niż idealny facet. Trzeba go jednak najpierw znaleźć, lub przypadkowo na niego trafić. Nie jest to łatwe zadanie. Już nasze babki, po latach doświadczeń z płcią przeciwną wypracowały sobie pewne opinie, które przekazywane przez lata miały chronić młode, naiwne dziewczyny, przed zuchwałymi chłopcami, chcącymi jedynie pobawić się jej uczuciami. Typów mężczyzn jest zdecydowanie wiele, ale spokojnie można wyróżnić trzy, przed którymi strzec powinna się każda kobieta.

 
 

Maminsynek

Myśląc stereotypowo, mówi się, że największymi maminsynkami są Włosi, którzy w bardzo późnym wieku wyprowadzają się od swoich matek. Nie ma jednak reguły i narodowość absolutnie nie ma tutaj żadnego znaczenia. Maminsynek stawia na pierwszym miejscu zawsze swoją mamę. Bez względu na to ile będzie trwał wasz związek, ostatnie zdanie zawsze będzie należało do niej. Kobieta jego życia, która podobno wychowała go na idealnego kandydata na męża, zazwyczaj idealnie odnajduje się w roli tej trzeciej w związku. Duże znaczenie ma tutaj również charakter mężczyzny, niemniej krąży gdzieś po świecie legenda, że któryś maminsynek postawił się kiedyś matce i stanął po stronie swojej kobiety.

 

Laluś

To taki typ, który spędza w łazience więcej czasu od ciebie. Początkowo możesz tego w ogóle nie zauważać. Powiesz „facet o siebie po prostu dba, to świetnie!”. Kiedy jednak zacznie podbierać ci z szuflady najdroższy krem nawilżający, na który wydałaś połowę swojej pensji, zastanów się czy robi to zupełnie nieświadomie czy doskonale zna jego skład. W przeciwnym razie, może niedługo zacząć wyglądać lepiej od ciebie. Są granice. Facet to facet – zdecydowanie bardziej od wieczornego rytuały piękna, powinien obchodzić go wynik meczu Ligi Mistrzów, który właśnie leci w telewizji.

 

Casa Nova

Tego pana przedstawiać raczej nie trzeba. Określeń na ten typ mężczyzny jest bardzo wiele, od Don Juana, po łamacza kobiecych serc. Jedno jest pewne – on się nigdy nie zmieni. Jeśli kłamał, to zrobi to ponownie. To samo tyczy się zdrady. To typy facetów, którzy za bardzo kochają wszystkie kobiety i trudno im poprzestać na byciu wiernym tej jednej jedynej. Casa Nova otoczony jest zawsze wianuszkiem wielbicielek, na które jego urok działa jak prawdziwe, magiczne zaklęcie. Jedno jego słowo sprawia, że wszystkie kandydatki rzucają się do spełniania jego zachcianek, byleby tylko poświęcił im jak najwięcej uwagi. Casa Nova jest zazwyczaj bardzo pewny siebie. Ciężko pogodzić mu się z porażką, jest w końcu tak doskonały jak Ludwik XVI. Jeśli nie może dostać tego czego pragnie, często ucieka się do podstępów.

 

Aleksandra Frankowska
Aleksandra Frankowska

Z wykształcenia internacjolog, zgłębiająca tajemnice dyplomacji i krajów Bliskiego Wschodu. Na co dzień zajmuje się marketingiem i PR, a także social-mediami, zamieniając zwykłą treść w magnetyczne komunikaty dla odbiorców. Po godzinach spędza czas w kuchni, gotując hiszpańskie potrawy w rytm latynoskiej muzyki. Nie potrafi zdecydować czy bardziej kocha Włochy, Hiszpanię czy Francję, uczy się więc trzech języków naraz. W życiu kieruję się zasadą, że najlepszym lekarstwem na smutki są dalekie podróże, antykwariaty i sklepy z butami.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.
Nie przegap najświeższych informacji!

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE